Embed

Primal Primal Siyah Şampuan Seti Erkek Tipi (Yağlı Saçlar

DÜNYA'DA İLK !
SU KATKISI OLMAYAN TEK ŞAMPUAN

Primal Şampuan, saç döklmesi problemi olanlar için, saçlarını korumak isteyenler için, daha güçlü ve dirençli saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bioaktif fulvik menşeli bitkisel özüt ile soğuk pres bitkisel yağlardan (çörek otu yağı, susam yağı, defne yağı, buğday yağı, badem yağı, keten tohumu yağı, defne yağı, buğday yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, nane yağı) yapılmış şampuandır. Soğuk pres bitkisel yağlar ile fulvik özütünün homojen karışımı Primal Şampuan'da mükemmel sağlanmıştır.

Primal Şampuan'ın Etkileri
" İçeriğindeki fulvik özütü saç derisini besler. Bu etkisi ile saç kökünün cansızlaşmasına neden olan DHT (Di Hidro Terteron) hormonunun oluşumunu engeller.
" Saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir, düzenli ve sürekli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardımcı olur.
" Sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesini engeller.
" Zayıflamış saç köklerini canlandırıp sana direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırır.
" Kepeği azaltır ve yeniden oluşumunu engeller.
" Melamin hücrelerini düzenleyerek saçın orjinal rengini muhafaza eder. Erken beyazlaşmayı önler.
Kullanım Şekli
Şampuan ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır. Daha sonra temiz saç derisine dairesel hareketlerle yaklaşık 1 dakika Primal Solüsyon uygulanır ve 20 - 30 dakika saç derisinde bekletilir. Daha sonra şampuan ile yıkanır. Primal şampuanla yıkanan saç havlu yardımıyla kurulanır temiz ve nemli saç derisine Primal Sprey uygulanır. Yaklaşık 1 dakika saç derisine iyice yedirilir. Durulama gerektirmez.
 

Fiyat : 59.90 TL

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !